علیرضا ابراهیمی   در گفت‌ و گو با خبرنگار خبرگزاری انجمن طب فیزیکی،   ضمن اشاره به بیانات مقام معظم رهبری   (مدظله العالی) در خصوص لزوم حفظ وحدت در راهپیمایی ۲۲ بهمن، خطاب به سیاسیون و افرادی که تریبون در اختیار دارند، گفت بدون شک مراسم چهل سالگی انقلاب با هوشیاری و آگاهی مردم باشکوه تر از سالهای قبل خواهد بود.


نماینده مردم رامیان و آزادشهر در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه حتما در مراسم ۲۲ بهمن امسال عزم و وحدت ملی متجلی خواهد شد، تصریح کرد: در واقع مردم نشان خواهند داد که همواره در صحنه هستند و اجازه سوءاستفاده دشمنان از فرصت ها را نخواهند داد.


وی با اشاره به اینکه وجود سلایق و دیدگاه های مختلف امری عادی است اما وقتی صحبت از جشن چهل سالگی انقلاب است تمام این مسائل باید کنار گذاشته شود تا شاهد وحدت و هم افزایی باشیم، ادامه داد: راهپیمایی ۲۲ بهمن نشان خواهد داد که مردم از شدیدترین تحریم های تاریخ آمریکا هراسی ندارند و برای رسیدن به آرمان های خود تا پای جان مقاومت خواهند کرد همانطور که شهداء برای حفظ این سرزمین از جانشان گذشتند.


این نماینده مردم در مجلس دهم با بیان اینکه گلایه های مردمی از وضعیت موجود که برخواسته از تحریم های ظالمانه است هیچگاه به نظام لطمه نخواهد زد زیرا مردم آگاهند که دشمنان درصدد نفوذ به این خاک و سرزمین هستند، اظهار کرد: باید اذعان کرد که حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال وظیفه شرعی و ملی هر ایرانی است تا پاسخ محکمی بر دهان استکبار باشد.


عضو  فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه بدون وحدت نمی توان در برابر زیاده خواهی های آمریکا و اسرائیل ایستاد، خاطرنشان کرد: امروزه مردم غزه و فلسطین با تاسی به انقلاب ایران در برابر رژیم صهیونیستی ایستادگی کرده و حتی آن را از پای درآورده اند بنابراین برگزاری راهپیمایی باشکوه ۲۲ بهمن قوت قلبی برای آزادی خواهد جهان خواهد بود.


به گزارش خبرگزاری انجمن طب فیزیکی، حضرت آیت‌الله خامنه‌ای، در دیدار فرماندهان و جمعی از کارکنان نیروی هوایی و پدافند هوایی ارتش، راه‌پیمایی ۲۲ بهمن را از مسائل شگفتی‌ساز خواندند و افزودند: جشن سالانه‌ی انقلاب در کشورهایی که انقلاب کرده‌اند به رژه‌ی نیروهای مسلح در مقابل چند نفر تبدیل شده است اما در ایران سرافراز، ۴۰ سال است مردم در سراسر کشور به خیابان‌ها می‌آیند و بر ادامه‌ی راه انقلاب تأکید می‌کنند که این مسئله، از معجزات شگفتی‌ساز انقلاب است و باید با تمام قدرت ادامه یابد.

ایشان حضور انبوهِ بی‌شمار ملت در راه‌پیمایی ۲۲ بهمن را «دشمن‌شکن و مرعوب‌کننده‌ی آن»، «نشان‌دهنده‌ی حضور عمومی ملت در صحنه» و «تجلی عزم و وحدت ملی» برشمردند و خاطرنشان کردند: در جامعه اختلاف سلیقه وجود دارد اما وقتی پای انقلاب و نظام و ۲۲ بهمن به میان می‌آید، همه‌ی اختلاف‌ها رنگ می‌بازد و همه در کنار هم به میدان می‌آیند.


در بخشی دیگر، ایشان همچنین در توصیه‌ای درباره‌ی راه‌پیمایی ۲۲ بهمن افزودند: ممکن است کسانی به هر دلیل و منطق و مبنایی، از فلان مسئول یا فلان آقا خوششان نیاید اما نباید با شعار دادن بر ضد او، راه‌پیمایی را به مظهر اختلاف و درگیری تبدیل کنند، چراکه این حرکت پُرشور ملی باید همچنان باعظمت و وحدت ادامه یابد./


پایان پیام

برچسب ها

تمامی حقوق مطالب برای انجمن طب فیزیکی و توانبخشی ایران محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع می باشد.