شهروز برزگر کلشانی درگفت و گو با خبرگزاری انجمن طب فیزیکی  با اشاره به فرارسیدن چهلمین فجر انقلاب اسلامی و ضرورت حضور همه اقشار مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن، گفت: انقلاب دینی و مردمی ایران همواره توانسته بر اساس پایبندی به آرمان هایش در مقابل مستکبران بایستد و از مسیر اصلی خود خارج نشود.


نماینده مردم سلماس در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه بسیاری از اندیشمندان خارجی دریافته اند که گزینه هایی مانند تحریم و فشارر اقتصادی نمی تواند از پشتیبانی مردمی انقلاب بکاهد، اظهار کرد: چنین دیدگاهی در حالی شکل گرفته که مردم ایران همواره در مراسم ۲۲ بهمن به طور آشکار از آرمانهایشان دفاع کرده اند و حضور پرشکوهی داشته اند.


وی با اشاره به اینکه حضور مردمی در مراسم سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی همواره موجب شده تا شعار انزجار نسبت به وابستگی به نظام سلطه طنین اندار شود، ادامه داد: بسیاری از رسانه های خارجی در مراسم ۲۲ بهمن هر سال شرکت می کنند تا میزان وابستگی مردم به نظام اسلامی را سنجش کنند که در کمال ناباوریشان اقرار به افزایش ارتباط مردم و نظام می کنند.


این نماینده مردم در مجلس دهم با اشاره به اینکه اکنون بیشترین تحریم ها علیه کشورمان در حال اجرایی شدن است، تصریح کرد: بنابراین در شرایط کنونی مردم باید با حضور پر قدرت خود در مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن به آمریکا و همپیمانانش در منطقه نشان دهند که این سیاست راه بجایی نمی برد و سیاست چماق و هویج آنها با شکست مواجه است.


عضو هیات رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: طبق سخنان رهبر انقلاب حتما ۲۲ بهمن امسال یکی از شگفتی‌سازها خواهد بود زیرا مردم از تمام اقشار و با قدرت حضور خواهند یافت و نشان می دهند که مالک این نظام و انقلاب اسلامی هستند.


به گزارش خبرگزاری انجمن طب فیزیکی  ، حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار فرماندهان و جمعی از کارکنان نیروی هوایی و پدافند هوایی ارتش حضور انبوهِ بی‌شمار ملت در راه‌پیمایی ۲۲ بهمن را «دشمن‌شکن و مرعوب‌کننده‌ی آن»، «نشان‌دهنده‌ی حضور عمومی ملت در صحنه» و «تجلی عزم و وحدت ملی» برشمردند و خاطرنشان کردند: در جامعه اختلاف سلیقه وجود دارد اما وقتی پای انقلاب و نظام و ۲۲ بهمن به میان می‌آید، همه‌ی اختلاف‌ها رنگ می‌بازد و همه در کنار هم به میدان می‌آیند.


ایشان، راه‌پیمایی ۲۲ بهمن را از مسائل شگفتی‌ساز خواندند و افزودند: جشن سالانه‌ی انقلاب در کشورهایی که انقلاب کرده‌اند به رژه‌ی نیروهای مسلح در مقابل چند نفر تبدیل شده است اما در ایران سرافراز، ۴۰ سال است مردم در سراسر کشور به خیابان‌ها می‌آیند و بر ادامه‌ی راه انقلاب تأکید می‌کنند که این مسئله، از معجزات شگفتی‌ساز انقلاب است و باید با تمام قدرت ادامه یابد./


پایان پیام

برچسب ها

تمامی حقوق مطالب برای انجمن طب فیزیکی و توانبخشی ایران محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع می باشد.