امیر خجسته    در گفت‌ و گو با خبرنگار خبرگزاری انجمن طب فیزیکی،   ضمن اشاره به بیانات مقام معظم رهبری   (مدظله العالی) در خصوص لزوم حفظ وحدت در راهپیمایی ۲۲ بهمن، خطاب به سیاسیون و افرادی که تریبون در اختیار دارند، گفت عزم راسخ مردم برای حضور در مراسم سالگرد انقلاب همواره معادلات دشمنان را برهم ریخته است.


نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه حتما مسئولان قدر استقامت مردم را خواهند دانست و با فعالیت انقلابی درصدد برطرف کردن مشکلات مردمی برخواهند آمد، تصریح کرد: بدون شک آینده متعلق به ملت بیدار ایران خواهد بود زیرا به هیچ عنوان خودشان را تحت سلطه بیگانگان قرار ندادند و روی پای خود ایستاده اند.


وی با اشاره به اینکه رسانه های خارجی در هر سال از حضور مردمی در راهپیمایی ۲۲ بهمن به عنوان یک پدیده یاد می کنند که امری قابل تامل است، ادامه داد: این مهم در حالیست که جشن چهل سالگی انقلاب از اهمیت دوچندانی برخودار است زیرا چندی پیش سردمداران آمریکایی تهدید کردند که مردم ایران ۲ بهمن را نخواهند دید.


این نماینده مردم در مجلس دهم با بیان اینکه طبق بیانات رهبر انقلاب حضور آگاهانه‌ ملت در راهپیمایی ۲۲ بهمن‌ یکی‌ از زیباترین‌ جلوه‌های‌ قدرت‌ لایزال‌ الهی‌ است و باید قدر آن را بدانیم، اظهار کرد: بر این اساس می توان گفت تا زمانی که صلابت حضور مردمی وجود دارد، هیچ قدرتی نمی تواند بر مردم ایران مسلط شود.


عضو هیات رئیسه کمیسیون اصل ۹۰ مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه استقامت و وحدت دو مولفه و پیام مهم در راهپیمایی ۲۲ بهمن است، خاطرنشان کرد: بنابراین مردم ایمان قلبی خود به انقلاب و نظام اسلامی را با حضور پرشکوه خود در جشن چهل سالگی را نشان خواهند داد.


به گزارش خبرگزاری انجمن طب فیزیکی، حضرت آیت‌الله خامنه‌ای، در دیدار فرماندهان و جمعی از کارکنان نیروی هوایی و پدافند هوایی ارتش، راه‌پیمایی ۲۲ بهمن را از مسائل شگفتی‌ساز خواندند و افزودند: جشن سالانه‌ی انقلاب در کشورهایی که انقلاب کرده‌اند به رژه‌ی نیروهای مسلح در مقابل چند نفر تبدیل شده است اما در ایران سرافراز، ۴۰ سال است مردم در سراسر کشور به خیابان‌ها می‌آیند و بر ادامه‌ی راه انقلاب تأکید می‌کنند که این مسئله، از معجزات شگفتی‌ساز انقلاب است و باید با تمام قدرت ادامه یابد.

ایشان حضور انبوهِ بی‌شمار ملت در راه‌پیمایی ۲۲ بهمن را «دشمن‌شکن و مرعوب‌کننده‌ی آن»، «نشان‌دهنده‌ی حضور عمومی ملت در صحنه» و «تجلی عزم و وحدت ملی» برشمردند و خاطرنشان کردند: در جامعه اختلاف سلیقه وجود دارد اما وقتی پای انقلاب و نظام و ۲۲ بهمن به میان می‌آید، همه‌ی اختلاف‌ها رنگ می‌بازد و همه در کنار هم به میدان می‌آیند.


در بخشی دیگر، ایشان همچنین در توصیه‌ای درباره‌ی راه‌پیمایی ۲۲ بهمن افزودند: ممکن است کسانی به هر دلیل و منطق و مبنایی، از فلان مسئول یا فلان آقا خوششان نیاید اما نباید با شعار دادن بر ضد او، راه‌پیمایی را به مظهر اختلاف و درگیری تبدیل کنند، چراکه این حرکت پُرشور ملی باید همچنان باعظمت و وحدت ادامه یابد./


پایان پیام

برچسب ها

تمامی حقوق مطالب برای انجمن طب فیزیکی و توانبخشی ایران محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع می باشد.