احمد سالک در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری انجمن طب فیزیکی،با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری در دیدار با فرماندهان نیروی هوایی ارتش در رابطه با لزوم ایجاد وحدت در راهپیمایی ۲۲ بهمن در بین سیاسیون کشور گفت: در حال عبور از چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی هستیم و کم کم باید وارد چهل سال دوم انقلاب شویم و بدون تردید آینده ای بهتربرای انقلاب نسبت به گذشته خواهیم داشت.


جامعه وحدت خود را حول محور ولایت فقیه حفظ کند


وی در ادامه همین مبحث افزود: برای اینکه چهل سال دوم انقلاب را با چشم انداز مناسب تری نسبت به گذشته پشت بگذاریم باید جامعه وحدت خود را حول محور ولایت فقیه حفظ کند و این مسئله بنیه های وحدت را با هر سلیقه ای که وجود دارد در جهت تحقق آرمانهای انقلاب تقویت می کند.


عضو فراکسیون ولایی مجلس شورای اسلامی  به وضعیت نامساعد اقتصادی مردم اشاره و تاکید کرد: در حال حاضر مسئله گرانی و تورم در کشور وجود دارد که برای برطرف کردن این مشکلات نیازمند یک عزم ملی از سوی مسئولان دستگاه های اجرایی هستیم.


رفع مشکلات معیشتی مردم باید با تمام توان انجام گیرد


نماینده مردم اصفهان افزود: رفع مشکلات معیشتی مردم باید با تمام توان انجام گیرد؛چرا که دشمنان قسم خورده نظام درحال برنامه ریزی برای کوچک کردن سفره های مردم هستند تا اینکه مردم را وادار به اعتراض کنند.


سالک تصریح کرد: آمریکا ستیزی از رسالت های اسلام است و دستور صریح قرآن مبارزه با کفار بوده است و باید در همین راستا شعارهای استکبارستزی با تمام وجود و با مشت های گره شده فریاد زده شود.


تقویت شعارهای استکبار ستیزی در تقویت استقال کشور نقش بسزایی دارد


وی اظهار کرد: شعارهای استکبار ستیزی در تقویت استقال کشور نقش بسزایی دارد و البته باید به صراحت بیان کرد که ایران تنها کشوری بوده که استقلال خود را مبتنی بر ارزش ها در جهان حفظ کرده است.


عضو کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: در شرایط کنونی کشور باید اختلاف سلیقه ها را کنار بگذاریم و همبستگی ووحدت را سر لوحه خود قراردهیم و معتقدم مردم در راهپیمایی روز ۲۲ بهمن این مسئله را به همگان نشان خواهند داد./


پایان پیام


 

برچسب ها

تمامی حقوق مطالب برای انجمن طب فیزیکی و توانبخشی ایران محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع می باشد.