محمدعلی پورمختار در گفت‌ و گو با خبرنگار خبرگزاری انجمن طب فیزیکی،  با اشاره به بخشی از بیانات مقام معظم رهبری در دیدار با فرماندهان و کارکنان نیروی هوایی ارتش درباره اهمیت حفظ وحدت، گفت: ۲۲ بهمن تجلی و محور وحدت و محلی برای شعارهایی است که در جهت وحدت باید سر داده شود.


نماینده مردم بهار و کبودرآهنگ در مجلس شورای اسلامی در ادامه با بیان اینکه یکی از اهداف برگزاری راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه غلبه بر توطئه دشمنان است، عنوان کرد: از این رو این راهپیمایی باشکوه نباید به محلی برای تسویه حساب های سیاسی و طرح اختلاف تبدیل شود.


وی در ادامه با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری در توصیه به اینکه در چنین ایام بزرگی نباید کسی علیه کسی یا جریانی شعار دهد، تصریح کرد: جریانات سیاسی باید این درک را داشته باشند که در شرایط کنونی و برگزاری راهپیمایی صرفا به منافع ملی توجه کرده و وحدت را مد نظر قرار دهند و از آنجایی که احتمال دارد برخی شعارهای تفرقه افکنانه از سوی نفوذی ها طراحی شده باشد، صرفا به خاطر اعتقادات و نگاه ساده خود این جمع ها را همراهی نکرده و حتی مانع تکرار اینگونه شعارها شوند.


پورمختار ادامه داد: دشمن طی دو سه سال اخیر برای جداسازی مردم از نظام جمهوری اسلامی و ایجاد تردید در آنها از هیچ تلاشی فروگذار نکرده است اما همچنان مردم به حمایت خود از این نظام ادامه دادند که همین امر اهمیت راهپیمایی روز ۲۲ بهمن را بیشتر نشان می دهد.


 


بیشتر بخوانید:


 


این نماینده مردم در مجلس دهم اضافه کرد: سرمایه گذاری دشمن به خصوص آمریکای جنایتکار با این هدف صورت می گیرد که پشتیبانی مردمی را کاهش داده و مانع حضور مردم در راهپیمایی شود که نشان دهنده حمایت آنها از نظام است و همین راهپیمایی ۲۲ بهمن است راهی برای بروز و ظهور آن عنوان می شود.


عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی در پایان با بیان اینکه گستردگی حضور ملت ایران در راهپیمایی ۲۲ بهمن بار دیگر باعث ناامیدی دشمن خواهد شد، خاطرنشان کرد: البته آنها از توطئه خود دست بر نمی دارند با این حال حضور ملت ایران در راهپیمایی و ایستادگی آنها پای نظام خود، تأثیر شگرفی در ناامیدی آنها از اقداماتشان داشته و باعث حفظ استقلال و تأمین امنیت ملی می شود./


پایان پیام

برچسب ها

تمامی حقوق مطالب برای انجمن طب فیزیکی و توانبخشی ایران محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع می باشد.