به گزارش خبرگزاری انجمن طب فیزیکی، عبدالرضا مصری، با اشاره به آغاز به کار اولین نمایشگاه حمایت از کالای ایرانی در کرمانشاه، اظهار داشت: از اینکه اولین نمایشگاه حمایت از کالای ایرانی در کرمانشاه دایر است بسیار خوشحال هستیم.


عضو مجمع نمایندگان استان کرمانشاه، افزود: مقام معظم رهبری از استان کرمانشاه با عنوان سینه ستبر ایران نام بردند، امروز خط شکن حمایت از کالای داخلی، استان کرمانشاه بوده است.


وی گفت: از اتاق اصناف، خانه صنعت و معدن، اتاق بازرگانی که این همت را به خرج دادند، صنعت گران و تولیدکنندگان عزیز با ذوق و شوق در این نمایشگاه شرکت کردند تا برای تحقق بحث شعار سال قدم بردارند.


مصری بیان کرد: مردم عزیز با حضور در این نمایشگاه و با خرید محصولاتی که  در این نمایشگاه است هم می توانند به اشتغال استان کمک کرده باشند و هم در تحقق شعار سال کمک کنند.


این نماینده مردم در مجلس دهم، بیان کرد: بسیاری از محصولات و امکانات این نمایشگاه قابل استفاده برای دستگاه های دولتی است و ان شاءالله که مردم استقبال کنند.


به گزارش مهر، وی تاکید کرد: مردم استان بدانند هرچه واحدهای صنعتی و تولید استان توسعه یابد، افراد بیشتری اشتغال خواهند داشت./


پایان پیام

برچسب ها

تمامی حقوق مطالب برای انجمن طب فیزیکی و توانبخشی ایران محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع می باشد.