جلال میرزایی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری انجمن طب فیزیکی، با اشاره به برخی اخبار منتشر شده در رسانه ها مبنی بر اختلاس ده‌ها میلیارد تومانی در بانکرینگ بوشهر، گفت: آیا چنین رسانه هایی در شرایط کنونی دغدغه رفع مشکلات مردم را دنبال می کنند و در این بین مسئولیت انتشار اخبار نادرست را بر عهده می گیرند.


عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی در خصوص واقعیت رخ داده در بانکرینگ بوشهر، اظهار کرد: فردی که در بخش فروش فرآوده ها فعالیت داشته بجای اینکه قیمت را بر اساس نرخ آزاد محاسبه کند، قیمت ها را به نرخ دولتی محاسبه و در این بین مابه التفاوت ایجاد شده را خودش برداشته است.


اختلاس ۵ میلیاردی در بوشهر/فرد خاطی به مراجع قضایی معرفی شده است


وی با اشاره به اینکه تخلف مذکور مربوط به سال های ۹۴ تا اوایل سال ۹۶ بوده است، ادامه داد: حسابرسی شرکت ملی پخش اختلاف حساب بوجود آمده را کشف و فرد خاطی را به مراجع قضایی معرفی کرده است.


نماینده مردم ایلام، ایوان و چرداول در مجلس شورای اسلامی افزود: این تخلف دو ماه پیش کشف شده و میزان تخلف رخ داده ۵ میلیارد تومان است.


فرد متخلف ممنوع الخروج شده است


میرزایی با بیان اینکه هم اکنون پرونده در دادگاه تشکیل شده و فرد متخلف ممنوع الخروج شده است، افزود: در این بین خانواده فرد خاطی نیز به شرکت ملی پخش مراجعه کرده تا پول اختلاس شده  را به خزانه بازگرداند.


تشویش اذهان عمومی در شرایط کنونی اقدام صحیحی نیست


عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: در این بین نباید فراموش کرد که اختلاس هر چقدر باشد اهمیت دارد اما تشویش اذهان عمومی در شرایط کنونی اقدام صحیحی نیست و اصحاب رسانه نباید به اعتماد مردم ضربه بزنند./


پایان پیام

برچسب ها

تمامی حقوق مطالب برای انجمن طب فیزیکی و توانبخشی ایران محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع می باشد.